تحریر سنتر با استفاده از تکنولوژی های روز تجارت الکترونیک سعی در بهینه سازی فرایند فروش عمده کالا در صنایع لوازم تحریر و محصولات کاغذی دارد. 

تحریر سنتر با چشم انداز ایجاد بازارگاه اینترنتی تخصصی یکپارچه و متحد از برندهای لوازم تحریر و کاغذ، دردسرهای بازاریابی و فروش عمده را برای برندهای ایرانی و خارجی حاضر در بازار کاغذ و تحریر به حداقل خود می رساند.

امروزه در فضای تجارت و بازار ایران، شرکت های برتر و پیشرو از قدرت تجارت الکترونیک به خوبی آگاهند و می دانند همراهی با این موج، منجر به توسعه بازار و سبد کالایی محصولات شرکتشان خواهد شد.

برای رسیدن به این مهم، همکاری شرکت ها و برندهای لوازم تحریر، لوازم اداری، تولید کننده و واردکنندگان کاغذ و ماشین های صحافی و اداری نقشی بسیار مهم در ایجاد مرجع اطلاعاتی و قیمتی برای مصرف کنندگان عمده این سبدهای کالایی دارند.

تحریر سنتر با رویکردهای زیر خدمات خود را به برندها و شرکت های صنایع کاغذ و لوازم تحریر ارائه می کند:

  • تسهیل فرایندهای فرسایشی توزیع و فروش عمده کالا برای تامین کنندگان
  • ایجاد مرجع اطلاعاتی و فنی برای محصولات و شرکت های تامین کننده
  • آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مشتریان هدف از طریق معرفی و شفاف سازی رده های کیفی محصولات
  • آسان سازی فرایند خریدهای عمده و سازمانی برای شرکت ها و ادارات

در همین راستا، تحریر سنتر فضایی را در محیط دیجیتال و مجازی ایجاد کرده تا برندهای ایرانی و خارجی لوازم تحریر و کاغذ، هر چه راحت تر بتوانند محصولات، خدمات و شرکت خود را به مشتریان خود معرفی کنند.

خدمات ارائه شده در تحریر سنتر

با ثبت برند خود در مجموعه تجاری تحریر سنتر، هزینه های انبارداری، تبلیغات، شفاف نبودن و چندگانگی قیمت ها، بازاریابی و فروش را به حداقل برسانید.

همچنین با همراهی برند شما گامی بزرگ در تحقق افزایش قدرت خرید مشتریان و آرزوی بزرگ و دیرینه ما و شما که “درس خواندن بچه های ایران با بهترین لوازم تحریر و نوشت افزار” است، برداریم.

مشتاقانه منتظر حضور برند شما و اعلام همکاری با مجموعه تحریر سنتر هستیم. همچنین لیست همکاران و برندهای حاضر در تحریر سنتر را می توانید از طریق دکمه زیر مشاهده کنید. از طریق فرم زیر اعلام همکاری خود را برای ما بفرستید:

فرم اعلام همکاری در تامین کالا