لوازم تحریر سی‌ کلاس

سی کلاس

کم پیش آمده برند ایرانی در صنعت لوازم تحریر، سالیان سال پر قدرت کار کند و در زمینه‌ی حمایت از کالای ایرانی در عرصه‌ی لوازم‌ التحریر بدرخشد. برند سی‌ کلاس، از معدود برندهایی است که توانسته در مسیر پر فراز و نشیب اقتصاد کشور و تحریم‌ ها، نامی قابل اعتماد از خود برجای بگذارد.

سی‌ کلاس از سال ۱۳۶۸ به تولید محصولات لوازم‌ تحریر اقدام کرد ه‌است. از اولین محصولات آن می‌ توان به لاک غلط‌ گیر اشاره کرد. لاک غلط‌ گیر قلمی در آن زمان توانست جایگاه خوبی در میان مصرف کنندگان پیدا کند. این انگیزه‌ای شد تا با پشتکار و استفاده از تکنولوژی های روزدنیا در بهبود کیفیت و توسعه محصولات خود، قدمی محکم بردارد.

لوازم تحریر c.class

شعار این شرکت عبارتست از: «ما با تلاش مستمر و با تعهد به مردم سعی کرده ایم تا برای ارائه محصولی مناسب، با طول عمری برای نه یک کلاس و نه دو کلاس، بلکه تا سی کلاس درس، تحصیل و موفقیت انتخاب کرده‌ و نام خود را سی‌ کلاس قرار داده‌ ایم.»

شناسایی و عرضه محصولات با کیفیت به دور از محدودیت‌ های مرز و مکان، رسالت این شرکت می‌ باشد. شرکت سی‌ کلاس درصنعت لوازم‌ تحریر با بررسی و مطالعه رفتار مصرف‌ کننده، توانسته محصولاتی را تولید کند که قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی باشد. این برند ایرانی همیشه در تلاش بوده تا کیفیت کالای ایرانی را قربانی کمیت نکند.

رکن اصلی این شرکت، یعنی مأموریت آن را اینگونه توصیف کرده‌ اند: «ما به ترویج فرهنگ اثربخشی ادامه خواهیم داد. این اثر بخشی، از طریق الهام بخشی به تمام کسانی که با برندمان تعامل دارند، انجام خواهد شد.» اما اهداف و چشم‌انداز شرکت عبارتست از: «ما در جهت هدف والای تبدیل شدن به برند منتخب ایرانی می‌ کوشیم. در هر آنچه م ی‌سازیم، ترویج می‌ دهیم و فراهم می‌ کنیم.»

خودکار c.class

بخشی از محصولات لوازم‌ تحریر سی‌ کلاس که توانسته رضایت مشتریان را جلب کند و مهر تأییدی بر کیفیت آن باشد عبارتند از: لاک غلط‌ گیر قلمی، خودکار، مداد رنگی با کیفیت، پاکن اتودی (مکانیکی)، اتود، ماژیک وایت‌ برد و …

سی‌ کلاس قصد دارد تا در آینده‌ ای نه چندان دور، محصولاتش را بخشی از ملزومات جایگزین ناپذیر زندگی کسانی قرار دهد که با این برند در تعامل هستند. سی‌ کلاس سعی کرده فکری تازه را وارد بازار کند و کمکی در جهت بهبود زندگی مردم انجام دهد.

سی کلاس 3
سی کلاس ۳

عضویت در خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه ایمیلی تحریر سنتر از قیمت های روز و اخبار بازار کاغذ و لوازم تحریر با خبر باشید.

به هیچ عنوان به ایمیل شما اطلاعات اسپم ارسال نخواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

طراحی سایت