هدف ما در تحریر سنتر

تحریر سنتر با گسترش روز افزون استفاده از تجارت الکترونیک تشکیل شد تا با ایجاد پلی کوتاه تر بین تامین کنندگان، واردکنندگان و تولیدکنندگان محصولات کاغذی، لوازم تحریر و لوازم اداری و خریداران عمده و پر مصرف این دو صنعت بزرگ، گامی بزرگ در تغییر فرایندهای معمول خرید و فروش بین تامین کننده و مصرف کننده بردارد.

ایجاد فضایی برای معرفی و شناخت هر چه بیشتر برندهای با کیفیت داخلی و خارجی به مشتریان در امر خرید، کمک به سزایی می کند. با ارائه راهکارهای بازاریابی مدرن، مدلسازی و بومی سازی تکنولوژی های مورد استفاده در سطح دنیا، فرایند خرید های سازمانی را برای کاربران به راحت ترین شکل ممکن تبدیل می کنیم.

هدف بزرگ تحریر سنتر ایجاد ساختاری است تا با کمک آن هزینه اضافی خرید را برای مشتریان به حداقل برساند و باعث افزایش قدرت خرید مشتریان شود.

ارزش های تحریر سنتر

معرفی کامل و شفاف برندهای کاغذ و لوازم تحریر و محصولات وابسته به شرکت های تامین کننده، مشتریان را در امر تصمیم گیری برای خریدی بهتر، کمک خواهد کرد.

نگرانی های مشتریان در امر خرید مانند تشخیص محصولات اصلی از تقلبی، شناخت کامل محصولات مورد نیاز استفاده کاربران، بهترین قیمت ارائه شده در بازار و هزینه های پنهان خرید (زمان و هزینه رفت و آمد به بازار و حمل و نقل محصولات خریداری شده از بازار) را درک می کنیم و تمام تلاش خود را برای رفع آن ها خواهیم کرد تا تجربه خریدی متفاوت را رقم بزنیم.

از طرفی دیگر با به کارگیری شیوه های نوین بازاریابی روز دنیا برای تامین کنندگان، تولید کنندگان و وارد کنندگان کاغذ، لوازم تحریر و لوازم اداری هزینه های اضافی انبارداری، تبلیغات، شفاف نبودن و چندگانگی قیمت ها، بازاریابی و فروش را به حداقل می رسانیم.

 

امید داریم همه دانش آموزان و بچه های ایران زمین با بهترین لوازم تحریر و نوشت افزار به مدرسه برن و درس بخونن!

از همه برندهای با کیفیت ایرانی و خارجی دعوت می کنیم تا مارو در تحقق بخشیدن به این هدف بزرگ، کمک کنن!

همکاری در تامین کالا

تیم تحریر سنتر

بنیانگذاران

معصومه عسگری

بنیانگذار و مدیر عامل

تصمیم دارم بتونم خرید و فروش لوازم تحریرو برای همه تو سایتمون راحت و جذاب کنم. چون فروش نوشت افزار شغل خانوادگی من بوده! من با دفتر، کتاب و لوازم تحریر بزرگ شدم.

خسرو واحدی

بنیانگذار و مسئول عملیات

من دوست دارم همه بچه های ایران با لوازم تحریر و نوشت افزار خوب (چه ایرانی چه خارجی) برن مدرسه و درس بخونن! در ضمن علاقه شدیدی به موتور سواری دارم.

سئو، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا

آرمان باستانی

کارشناس تولید محتوا و شبکه های اجتماعی

من عشق وب گردی دارم. دوست دارم زندگیم پر از تجربه های جدید باشه! کیف می کنم که چیزای تازه یاد بگیرم. با کلمات رابطم خوبه و موسیقیه که بهم آرامش میده!

نازنین علی اکبر زاده

کارشناس دیجیتال مارکتینگ و سرپرست تیم تولید محتوا

من عاشق نوشتن و سرچ تو گوگل هستم. همه تلاشم اینه که بتونم با قلمم توجه شما و گوگل رو به سایتمون جلب کنم تا ویترین خوبی رو داشته باشیم.

احسان موسوی

کارشناس تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

من سفر کردن رو خیلی دوست دارم، هیجان داره برام! حالا این سفر می خواد به اقصی نقاط ایران باشه یا می خواد به کامپیوتر، گوشی موبایل یا تبلت شما باشه.

مالی و حسابداری

محمدرضا صالحی

مدیر مالی

حساب وکتاب کار منه!

مهدیه عسگری

حسابدار ارشد

اعداد و آمار دوستای خوب من هستن!

برای تحقق هدف بزرگ تحریر سنتر، جای شما تو تیم ما خالیه!